Na czym zarabiam

Strona promuje produkty przede wszystkim wydawnictwa Złote Myśli, tak więc poniżej opisany program partnerski jest programem tego właśnie wydawnictwa. Zarabianie w programie partnerskim polega na otrzymywaniu od wydawnictwa prowizji ze sprzedaży produktu przez klienta, który zakupi ów produkt poprzez Twój indywidualny link partnerski. Jeśli posiadasz bloga, własną stronę internetową czy profil na portalu społecznościowym i mnóstwo znajomych i chcesz sobie dorobić, to program partnerski jest znakomitym pomysłem.

Poniżej programy partnerskie i biznesy, w których działam.

 • Złote Myśli

  Wydawnictwo Złote Myśli to największe wydawnictwo elektroniczne w Polsce. Swoją działalność rozpoczęło w 2004 roku. Skupia się na praktycznych poradnikach z dziedziny literatury motywacyjnej i prowadzącej do szeroko pojętego sukcesu, wydawanych w postaci elektronicznych książek (ebook), oraz w postaci drukowanej (na żądanie). Oprócz książek elektronicznych Złote Myśli wydają też książki audio (audiobook). Poradniki wydawnictwa cechuje prostota, jasność przekazu, dbałość o możliwość jak najszybszego wdrożenia w życie wiedzy zdobytej przez czytelnika.

  Złote Myśli
 • Recyclix

  Gdy się dowiedziałem o Recyclix, bardzo mi się spodobała ta firma i od razu chciałem w nią zainwestować. Uważam, że wspaniałe jest inwestowanie w czyjeś przedsięwzięcie, bo to jest dla mnie bardziej namacalne niż pozostawienie pieniędzy na lokacie w banku, z którymi nie wiadomo co się dzieje, a jak ktoś robi jeszcze coś dobrego i to dla środowiska, to tym bardziej mnie to cieszy. A ta firma robi coś dobrego i mnie to cieszy jako weganina, któremu nie jest obojętny los Matki Ziemi.

  Reyclix
 • Atlantic

  Firma zajmuje się m. in. inwestycjami w obligacje komunalne, dłużne papiery wartościowe, pomocy innym firmom w przygotowaniach pierwszej oferty publicznej (IPO). Oferują całkiem wysoki procent zysku, bo od ponad 10% na miesiąc (średnio) przy minimalnym ryzyku (ryzyko rozkłada się na 25 zarządzających, którzy wiedzą w co inwestować, a ty nie musisz się stresować inwestując samemu w akcje, indeksy, pary walutowe, czy cokolwiek innego w biurze maklerskim lub jakichś portalach tradingowych).

  Atlantic AGAM
Script logo