Recyclix

Gdy się dowiedziałem o Recyclix, bardzo mi się spodobała ta firma i od razu chciałem w nią zainwestować. Uważam, że wspaniałe jest inwestowanie w czyjeś przedsięwzięcie, bo to jest dla mnie bardziej namacalne niż pozostawienie pieniędzy na lokacie w banku, z którymi nie wiadomo co się dzieje, a jak ktoś robi jeszcze coś dobrego i to dla środowiska, to tym bardziej mnie to cieszy. A ta firma robi coś dobrego i mnie to cieszy jako weganina, któremu nie jest obojętny los Matki Ziemi.

Firma zajmuje się recyklingiem odpadów z tworzyw sztucznych - LDPE, z którego robią granulat i sprzedają. Dodatkowym kierunkiem działalności jest utylizacja PP i PE. Centralne biuro znajduje się w Warszawie, a zakłady produkcyjne są w Polsce i na Łotwie. Większość produktów realizują wśród różnych producentów worków i folii, a także firm rurowych i dealerów. Popyt przekracza ich możliwości produkcyjne, dlatego szukają kapitału na swój rozwój.

Współpraca z nią opiera się na modelu „revenue share”, czyli dzielenia się wypracowanym zyskiem ze swoimi partnerami. Jest ona na prawdę banalnie prosta: kupujesz odpady - zyskujesz dochody. Tak - kupujesz śmieci! Czyż to nie piękne? :)

Depozyt można złożyć za pomocą: karty kredytowej, przelewu w BTC oraz przelewu bankowego. Po złożeniu depozytu, użytkownik może wybrać najbardziej korzystny dla siebie sposób zarabiania pieniędzy. Po pierwsze, może zakupić odpady do recyklingu. Po drugie, może zakupić regrind pochodzący z recyklingu tworzyw sztucznych, który następnie używany jest do produkcji granulatu. Po trzecie, może wykupić udziały w sprzęcie, przyczyniając się do wzrostu firmy i generując zyski dla siebie.

W zależności od wybranej opcji i czynników takich jak: czas trwania cyklu, ilość materiałów uzyskanych z recyklingu, bieżąca sytuacji na rynku recyklingu oraz wskaźnik wzrostu firmy - użytkownik otrzymuje określony udział w dochodach.

Wysokość zarobków uzależniona jest od objętości zakupionych odpadów oraz wyboru cyklu recyklingu: pełnego lub niepełnego. Recyclix odpowiada za bezpieczeństwo środków finansowych, które wydają Państwo na surowiec, jak również za otrzymywanie zysków, zgodnie z dyspozycją złożoną przez Państwa na koncie, w kwocie określonej w strefie członkowskiej po zalogowaniu oraz za zakup przetworzonych przez Państwa materiałów w procesie recyklingu.

Oprócz tego, można zarobić poprzez przyciąganie nowych partnerów do Recyclix. Zaproś innych do Recyclix i zyskaj prowizję 12% . Prowizje są to zarobki, które otrzymasz w nagrodę za każdego nowego członka. Prowizje są naliczane od aktywnych partnerów, którzy wpłacają depozyt zewnętrzny za pośrednictwem BTC, przelewem bankowym i kartą kredytową na swoje konto.

Płatności

Minimalna suma depozytu wynosi 20 €. Maksymalna suma jednorazowego depozytu za pośrednictwem karty kredytowej jest ograniczona do kwoty 500 €. Limit nie dotyczy depozytów dokonywanych za pośrednictwem przelewu w BTC lub przelewu bankowego.

Minimalna kwota wypłaty wynosi 20 EUR. Maksymalna kwota wypłata za pośrednictwem systemu Paypal jest ograniczona do 500 EUR, Bitcoins do 5000 EUR i wire transfer do 10 000 EUR.

Ile można zarobić z Recyclix?

Otrzymasz 6% od kwoty surowców wtórnych po 1 cyklu recyklingu, który trwa 3 tygodnie.

Otrzymasz 8% od kwoty surowców wtórnych po 2 cyklu recyklingu, który trwa 2 tygodnie.

Łącznie otrzymasz 14% od kosztów podstawowego surowca po pełnym cyklu przetwarzania, który trwa 5 tygodni.

Ilość pełnych cykli przetwarzania nie jest ograniczona. W celu przeniesienia swojego zakumulowanego zysku na konto, należy kliknąć przycisk RECYKLINGUJ po zakończeniu cyklu.

Jeśli użytkownik chce poddać recyklingowi dużą ilość odpadów o wartości od 1000 do 27 000 EUR, lub od 5000 do 135.000 kilogramów odpadów, otrzyma nowe możliwości generowania zysków, kupując jednostki sprzętu do recyklingu.

Kupując dostępne udziały w sprzęcie mają Państwo możliwość zwiększenia swoich zysków z 14% za pełen cykl przetwarzania aż do 50% za sprzedaż granulatu.

Środki przeznaczone na zakup urządzeń produkcyjnych nie podlegają zwrotowi, gdyż dają nieograniczone możliwości zwiększenia Państwa zysków. Mogą Państwo zakupić 5 różnych jednostek sprzętu w naszej fabryce: wózek widłowy,  linia sortująca, rozdrabniarka, linia myjąca, granulator.

Ryzyko?

Każdy przeciętny człowiek zada sobie pytanie, czy to nie oszustwo, czy ktoś daje tyle ile deklaruje. Jeśli firma istnieje, to czy zawsze będzie zarabiać, czy nie są to jakieś ryzykowne inwestycje, na których można stracić. Poza tym to nie tak jak w banku, że się idzie, załatwia z panią przy okienku - to się dzieje przez Internet gdzieś niewiadomo gdzie. To wymaga solidnego zaufania. Czytając o firmie i ich projekcie dowiedziałem się, że jeśli ktoś ma wątpliwości w prawdziwe intencje Recyclix, to może przyjechać i zobaczyć ich zakłady. Jak mówią popyt na granulat jest tak wysoki, że nie potrafią spełnić potrzeb wszystkich klientów i stąd ta cała akcja zbierania pieniędzy od ludzi (od banków i z funduszy europejskich też) - żeby rozwinąć interes. To mnie osobiście przekonuje, żeby im zaufać dlatego ja w to wszedłem.

Jak się zarejestrować?

Strona WWW firmy to https://recyclix.com/pl/ Tam dowiesz się więcej na działalności firmy i ich projektu. Dowiesz się też, że są dodatkowe możliwości współpracy z firmą, np. wziąć sobie zakupione gotowy produkt i samemu go sprzedać! Można też przyjechać do nich, do ich zakładów produkcyjnych i osobiście przekonać się, że firma jest tą, za którą się podaje.

Aby się zarejestrować kliknij tutaj https://recyclix.com/pl/signup/ . Byłoby mi miło, gdybyś podał moje ID jako polecającego 0A70-2DFA-37D4 - dzięki temu ja otrzymam 12% prowizji od twojej wpłaty :).

Nie musisz na początek inwestować żadnych pieniędzy. Po rejestracji otrzymujesz 20 euro, za które możesz kupić 100 kg śmieci i sprawdzić jak to działa. Oczywiście nie możesz ich wypłacić, ale jeśli zdecydujesz się zainwestować to doliczają się do twojej kwoty i wraz z nią zarabiają.

Script logo